O nás

Freelanceři, které práce baví

Jsme parta nadšenců, která zakotvila v Olomouci. Zakázky ale realizujeme prakticky po celém Česku.

Dali jsme si za cíl dělat práci na 110%, aby naši klienti byli maximálně spkojení, my abychom jim byli přínosem a aby naše práce měla smysl. Neděláme předražené weby a neslibujeme vzdušné zámky.

O nás

Pomáháme firmám prorazit na internetu

Pomáháme jak malým, tak středním a větším firmám prorazit na internetu. Provedeme vás cestou od stavby webu až po jeho spuštění a následnou propagací.

Online marketing

Pomáháme firmám prorazit na internetu. Navrhneme vám marketingovou strategii, která bude cenově dostupná ale současně efektivní. Najdeme nejvhodnější způsob, jak vás propagovat.

Reklama

Kromě online kampaní děláme také do offline reklamy. Navrhneme vám propagační materiály a zajistíme také jejcih vytištění a v případě zájmu i následnou distribuci.

Školení

Školíme jak jednotlivce, tak skupiny. Můžete si nás najmout na zaškolení vašich zaměstnanců - vysvětlíme jim, jak spravovat sociální sítě, jak tvořit správně texty pro e-shop a mnohé další.

Analýzy a revize

Základem všech kampaní by měla být správně vytvořená analýza. Pomůžeme vám také s revizí stávajících kampaní. V případě potřeby pak kampaně upravíme tak, aby opravdu vydělávaly.

Zašlete nám nezávaznou poptávku

Přemýšlíte nad novým webem a nebo byste chtěli vaši firmu zviditelnit? Není nic jednoduššího, než nám zaslat poptávku. Vypracujeme vám nabídku šitou na míru. Zcela nezávazně si tak můžete zjistit, na kolik by vás naše služby vyšly.